Biała skrzynka z napisem mail na tle trawy Biała skrzynka z napisem mail na tle trawy

Informowanie o zmianach

Przypominamy o obowiązku informowania o wszelkich zmianach dotyczących danych osobowych, w tym adresu zamieszkania i adresu do korespondencji. Osoby zgłoszone przez UKW do ubezpieczenia zdrowotnego muszą informować również o zmianach dotyczących działalności zarobkowej (np. umowa zlecenia, własna działalność gospodarcza).

W przypadku zmiany danych osobowych wykorzystywanych w procesie kształcenia
w szkole doktorskiej, doktorant jest zobowiązany do niezwłocznego powiadomienia o tym
dyrektora szkoły doktorskiej.

Informację należy złożyć w formie pisemnej. W przypadku ubezpieczenia zdrowotnego należy przedłożyć informacje na stosownym formularzu.

W razie pytań lub wątpliwości proszę kontaktować się z Panią Katarzyną Łuczkowską z Biura ds. Stopni UKW.