Pozytywna opinia Senatu UKW w sprawie powołania Dyrektora Szkoły Doktorskiej UKW

Senat UKW wyraził pozytywną opinię w sprawie powołania do pełnienia funkcji Dyrektora Szkoły Doktorskiej prof. dr. hab. Romana Lepperta (Uchwała Senatu Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego Nr 119/2018/2019 z dnia 14 maja 2019 r. w sprawie wyrażenia opinii dotyczącej powołania do pełnienia funkcji kierowniczych).

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 32/2018/2019 Rektora UKW z dnia 14 maja 2019 r. w sprawie wprowadzenia Regulaminu Organizacyjnego Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy w zakresie podstawowej struktury organizacyjnej naukowo-dydaktycznej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy Szkołą doktorską funkcjonującą w ramach Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy jest Szkoła Doktorska UKW.